CATERING

V CHC jsme si pro Vás nachystali také jedinečné služby cateringu. V rámci této služby jsme schopni zajistit dýmkařský catering vybraných akcí, ať už se bude jednat o narozeniny, večírek, oslavu, či jednání s klienty.

Zajistíme komplexní poskytnutí služeb. Stačí si vybrat dýmky, tabáky a vše ostatní zajistíme. Náš vyškolený a zkušený shisha master vše přiveze až na místo, kdy Vám dýmky předvede, nachystá a v případě zájmu také lehce zaškolí přítomné zájemce do tajů dýmkaření. Ke každé vybrané dýmce je náš tým schopen podat krátký výklad a doporučení vzhledem k její konstrukci.

Pro pořádnou párty, nebo pro ohromení přítomných jsme schopni na místě přede všemi připravit jedinečné ovocné korunky či předvést další taje dýmkařského umění.

ŠKOLENÍ

V CHC se snažíme držet krok se světovými trendy. Udržujeme kontakty s výrobci, lidmi v oboru a s dýmkařskou komunitou. Máme tak vcelku ucelený obrázek o dýmkařské kultuře a nejnovějších trendech a technických vychytávkách v oboru. Rádi Vám tyto i další zkušenosti předáme a tak jsme si pro Vás nachystali soubor školení.

V rámci našeho systému školení můžete absolvovat několik různých modulů, které jsou zaměřeny na rozličné části dýmkařského odvětví. Můžete tak například absolvovat školení na zacházení s tabáky různého typu – tj. historie tabáku a dýmek obecně, druhy a původ tabáku, nejpopulárnější značky a příchutě, styly nabíjení tabáku do různých typů korunek, uchovávání tabáku a další. Dále se můžete těšit na školení dýmkařské historie, základní servis dýmek, specifika konstrukce jednotlivých typů dýmek, dýmkařská kultura a mnoho dalšího.

Naše školení jsou k dispozici jak pro pracovníky čajoven a dýmkařských podniků, tak pro širokou veřejnost.

SERVISNÍ CENTRUM

V rámci skupiny CHC jsme si pro Vás přichystali také služby jedinečného dýmkařského servisního centra. Díky spolupráci s mnoha výrobci vodních dýmek a příslušenství jsme Vám schopni nabídnout komplexní služby servisu všech typů vodních dýmek a příslušenství. Máme k dispozici široké spektrum originálních náhradních dílů a díky spolupráci s lokálními nástrojárnami jsme schopni nedostupné díly dovyrobit a Vaši dýmku tak zachránit aby fungovala jako nová. Zabýváme se také přestavbou dýmek pro zlepšení jejich vlastností – např. tahu, objemu vody, atd. V případě zájmu je náš odborný tým schopen konzultovat každou potenciální zakázku zdarma.