NABÍDKA

I když si pod základním menu většina lidí představí něco obyčejného, tak u nás jsme si řekli, že to budeme dělat jinak. V základu u nás totiž můžete čekat prémiovou kvalitu pokouření, kterou vám zajistí pečlivě zvolené dýmky. Tyto dýmky vám zajistí neomezený požitek a k tomu se můžete těšit z nízké ceny. Samozřejmostí je volitelná náplň do vázy ve formě ledu, ovoce nebo barviva.

Naší snahou přinášet do dýmkařské komunity nové možnosti jsme nakonec došli k názoru zpřístupnit naši sbírku a dát Vám tak jedinečnou možnost otestovat vodní dýmky všech možných konstrukcí ze všech koutů světa. Tyto dýmky se vyznačují svou specifickou konstrukcí, vždy prémiovou kvalitou, kdy každá vám přinese trochu odlišný zážitek z kouření. Chcete si porovnat 2 rozličné dýmky, jejichž koupi zvažujete? U nás není problém! Každou návštěvu můžete mít na stole novou dýmku a objevovat tak taje dýmkařského světa. Samozřejmostí je možnost volby doplňků.

 

Chcete i přes to něco navíc? Vyžadujete jen to opravdu nejlepší? Připravili jsme pro Vás menu Gold, které obsahuje unikátní designové dýmky vyrobené z nejlepších materiálů. S tímto menu dostanete na stůl dýmku z luxusní třídy a můžete tak zazářit v jakékoliv společnosti.