CATERING

Czech Hookah Club provozuje také profesionální dýmkařský catering na všechny typy akcí.
Pořádáte nějakou větší profesionální akci, nebo naopak menší soukromou oslavu? V CHC jsme pro vás schopni vše připravit na míru vašich požadavků.

Široké možnosti individualizace – od základního dýmkařského cateringu, přes zajištění nápojů/občerstvení, až po spoluorganizaci. Pro svou akci si také můžete nakonfigurovat vlastní dýmkařský HW (výběr z přes 50 různých vodních dýmek, různé korunky, HMS, atd.) a také jsme schopni zajistit přednášky, školení, či ukázku práce s vodními dýmkami jako zpestření programu.

Takže pořádáte větší profesionální akci, firemní večírek, soukromou oslavu, nebo třeba svatbu? Napište nám a vše vám připravíme!

Kontakt: 

Tomáš Vojkůvka – Event Manager

tomas@hookahclub.cz

ŠKOLENÍ

V CHC se snažíme držet krok se světovými trendy. Udržujeme kontakty s výrobci, lidmi v oboru a s dýmkařskou komunitou. Máme tak vcelku ucelený obrázek o dýmkařské kultuře a nejnovějších trendech a technických vychytávkách v oboru. Rádi Vám tyto i další zkušenosti předáme a tak jsme si pro Vás nachystali soubor školení.

V rámci našeho systému školení můžete absolvovat několik různých modulů, které jsou zaměřeny na rozličné části dýmkařského odvětví. Můžete tak například absolvovat školení na zacházení s tabáky různého typu – tj. historie tabáku a dýmek obecně, druhy a původ tabáku, nejpopulárnější značky a příchutě, styly nabíjení tabáku do různých typů korunek, uchovávání tabáku a další. Dále se můžete těšit na školení dýmkařské historie, základní servis dýmek, specifika konstrukce jednotlivých typů dýmek, dýmkařská kultura a mnoho dalšího.

Naše školení jsou k dispozici jak pro pracovníky čajoven a dýmkařských podniků, tak pro širokou veřejnost.

Kontakt: 

Dalibor Burík – Školitel

dalibor@hookahclub.cz

Franšízing

Jme česká značka s tradicí od roku 2017 a silným zázemím aktivní značky a dceřiných projektů.

Naší prioritou je prosperita franšízanta, a proto se snažíme nastavit franšízovou spolupráci tak, abychom značku CHC společně posilovali a dále rozšiřovali

Značka CHC dnes symbolizuje neochvějný dýmkařský standard, který se stal etalonem na trhu.

Kontakt: 

Michael Segeťa 

michael@hookahclub.cz